>>> Stavební výroba

Stavební výroba

Zkušenost, kvalita a konkurenceschopnost – to jsou slova charakterizující práci společnosti COMMODUM, spol. s r.o. Již více než dvacet let vývoje ukázalo, že dokážeme naplnit představy investora kvalitní, kvalifikovanou a rychlou realizací stavby. Samozřejmostí je maximální přehled o investicích, který realizaci každého projektu dodává na průhlednosti a srozumitelnosti. Zákazník je pak maximálně spokojen, neboť ví, že jeho investice jsou v dobrých rukou.

Na stavebním trhu v České republice působíme od roku 1988 a již v devadesátých letech jsme se silně zapsali do povědomí veřejnosti jako společnost provádějící výkopové práce pro Český Telecom a.s. Následovalo období, kdy se naše výroba posunula směrem k vodohospodářským stavbám, přičemž jsme stále drželi široké spektrum stavební výroby – od rekonstrukcí až po kanalizace. Ať už jsme zakázky realizovali jako generální dodavatelé nebo jako subdodavatelé, naše stavby jsme vždy mohli považovat za vizitku společnosti.

V současné době se společnost COMMODUM, spol. s r.o. zaměřuje především na vodohospodářské stavby a kanalizace a na inženýrské stavby. V portfoliu však i nadále zachovává rekonstrukce a pozemní stavitelství. Nejdůležitější služba pro zákazníka je rychlá, kvalifikovaná a kvalitní realizace zakázky za nejpříznivější cenu a to vše společnost COMMODUM, spol. s r.o. nabízí.

» REFERENCE