>>> Chaty

Zateplené a nezateplené chaty

Zateplené a nezateplené chaty mají modulovou stavebnicovou konstrukci, která je předurčena na realizaci libovolného půdorysného řešení a rozměrového provedení dle přání zákazníků. Chaty jsou kompletovány z typizovaných panelů z kvalitního masivního smrkového dřeva. Základem každého panelu je masivní rám – kostra, která je oboustranně opláštěna palubkami z masivního smrkového dřeva, se zabudovanými husími krky dle projektu pro rozvody. Stěnové panely jsou vyráběny v tloušťkách od 60 do 120 mm a mohou být podle přání zákazníka opatřeny tepelnou výplní s parozábranou. Konstrukce chatky umožňuje také provedení z jednoduchých stěn bez tepelné izolace v tloušťce 28 mm vyrobených ze smrkových obkladů.

Předem pečlivě připravené panely se při vlastní montáži vkládají do speciální rámové konstrukce. Hlavní nosný prvek tvoří tvarované sloupy, které stejně jako všechny ostatní nosné části (stropní trámy, krokve i rámová konstrukce), jsou vyráběny z lepeného smrkového masivu. Tím je zabezpečena jejich tvarová a objemová stálost před vlivem vlhkosti.

Střecha v základním provedení je zadeštěná, krytá lepenkou. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoliv krytinu (BRAMAC, asfaltový šindel, pálená taška, ručně štípaný šindel,...).

Výhodou konstrukce našich chat a zahradních domků je jejich velmi rychlá montáž, použití ekologických materiálů a velice příznivý poměr kvalita/cena. Chatky jsou dodávány bez povrchové úpravy, na přání zákazníka je možno provést impregnaci i konečnou povrchovou úpravu.

Dodací lhůty
Standard neuteplený: 4-6 týdnů; standard uteplený: 6-8 týdnů; atyp: 6-12 týdnů podle složitosti projektu.